Uniwersalna torebka-shopperki damskie do wszystkiego!

Torba na wszystko – która kobieta by jej nie chciała? Są takie, które pasują do każdego stroju, na każdą okazję i są przede wszystkim modną klasyką.  Warto wiedzieć, na których modelach warto polegać, aby mieć idealną torebkę do każdej stylizacji.

Shopperki damskie- idealne do każdej stylówki?

W przypadku toreb często obowiązuje zasada: im więcej, tym lepiej. Kopertówka na wieczór, shopperki damskie, elegancka torba do  biura, torba na ramię do miasta, plecak do uprawiania sportu… lista jest długa. Ale czasami warto zainwestować  w jedną torbę do wszystkiego.

Szczególnie w czasach wyrzeczeń i świadomego ograniczania się do tego, co niezbędne, warto rozejrzeć się za torbą, która może stać się towarzyszem na dobre i na złe. Która torebka pasuje do każdego stroju? Jakiego koloru powinna być ta torebka? Jakich toreb potrzebuje kobieta?

  • Nie za mała torba na ramię to jeden z prawdziwych klasyków-najlepiej rozejrzeć się za modelem z rączką i paskiem na ramię, dzięki czemu torbę można swobodnie zawiesić na ramieniu, na skos lub nosić w dłoni, w zależności od okazji.
  • Stonowane barwy, takie jak beż, brąz, czerń czy granat, świetnie się tu sprawdzą, ponieważ torebkę w tym kolorze można połączyć niemal ze wszystkim. Dotyczy to nie tylko stroju, ale także okazji. Być może logo lub łańcuszek w kolorze złotym, lub srebrnym będą również modnym elementem przyciągającym wzrok, który uatrakcyjni torebkę na ramię?
  • Warto upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsca na czasopismo lub książkę, aby mieć pewność, że można tu również szybko przechowywać mniejsze zakupy.

prostokątna shopperka damska

Shopperki damskie-nie tylko na zakupy, ale i również do biura?

Można początkowo wątpić, czy duża shopperka jest naprawdę idealną torbą do każdego stroju, ale wiele marek oferuje zintegrowaną kopertówkę, która jest przypinana do shopperki. Można tu przechować pieniądze lub klucze, albo wyjąć poręczną torebkę i używać jej np. jako kopertówki. Dlatego shopperki damskie (z kopertówką!) to idealne torby, jeśli chodzi o praktycznego i stylowego towarzysza. W ciągu dnia można używać torby codziennej a, na wieczorne wyjście można wyciągnąć małą torebkę, w której można przechowywać tylko kartę kredytową i telefon.

Co ze sobą łączyć? Shopperki damskie pasują do wszystkiego!

Shopperkę można nosić ze wszystkim, w ciągu dnia ze spodniami i marynarką do biura, z legginsami i bluzą z kapturem na siłowni lub z dżinsami w supermarkecie. Shopperki damskie (tu) to torby, które pasują do każdego stroju! W zasadzie zależy to też trochę od rodzaju torebki, która towarzyszy przy każdej okazji i pasuje do każdej stylizacji. Na przykład, pracując jako trener personalny, klasyczna, ale bardziej swobodna torba typu worek może być idealna, ponieważ można w niej zmieścić  zarówno odzież sportową na zmianę, jak i plany treningowe. Pracując często w delegacjach, torbaz zapinanym na zamek plecakiem może być idealną torbą. Trzeba zastanowić się, jakie przybory zawsze są potrzebne (torebka, smartfon, laptop czy iPad), „torba na wszystko” powinna być odpowiednio duża. Ktoś, kto podróżuje tylko ze smartfonem, będzie szczęśliwszy z małą torbą na ramię niż ktoś, kto potrzebuje laptopa i ubrań na zmianę lub drugiej pary butów.